Najważniejszy mebel w domu – stół do jadalni

Najważniejszy mebel w domu – stół do jadalni

Chcesz zamówić stół dębowy nowoczesny? Sprawdź stfurniture.com.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze pozostanie głównym meblem w mieszkaniu. Zatem kupując stół trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jego odpowiedni design, ale też jego jakość.

Stół – serce domu

W pokoju dziennym przebywamy przez większość czasu i tam też zazwyczaj się odprężamy, aczkolwiek to stół w kuchni jest prawdziwym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Chwile spędzone na wspólnych śniadaniach i obiadach z najbliższymi znamiennie przyczyniają się do budowania relacji rodzinnych i towarzyskich. Stół łączy, bo pozwala na bliski kontakt wielu osób na niedużej przestrzeni, co w efekcie wyzwala potrzebę konwersacji pomiędzy ludźmi. Powinno się urządzać dom tak, żeby uwzględnić w nim punkt na rozstawienie stołu z dala np. od hałaśliwego telewizora. Dzięki temu nie tylko powszednie posiłki, ale także przyjęcia bożonarodzeniowe czy urodzinowe pozwolą wszystkim skupić się na tym co w tej momencie jest najważniejsze, czyli kontakcie z bliskimi oraz ze znajomymi. Wiele badań wykazuje poza tym, że jedzenie przy stole pozwala wyuczyć poprawne nawyki żywieniowe także u najmłodszych. Przy stole spożywamy posiłki bez pośpiechu i stresu, na co ogromny wpływ ma, rzecz jasna, kontakt z bliskimi.

Porywający design i trwałość – zalety nowoczesnych stołów z litego drewna

Stół do jadalni bądź kuchni powinien być mocny. Będzie przecież codziennie wykorzystywany, nieraz nie tylko w celu zjedzenia obiadu, ale też jako miejsce wykonania szybkich prac, do których potrzeba sporej równej powierzchni, nauki czy po prostu rozrywki, np. gry w karty bądź w planszówki i układania puzzli z pociechami. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od najlepszych projektantów charakteryzują się naturalnością materiałów użytych do ich wyrobu (m.in. drewno orzechowe czy dębowe), unikatowym wyglądem, a także ogromną trwałością, których na próżno szukać w asortymencie popularnych salonów meblowych. Projektanci nowoczesnych stołów oferują również stoły rozkładane, przydatne w razie doraźnych spotkań w większym gronie rodzinnym. Decydując się na zamówienie nowoczesnego stół możemy być pewni, iż kupujemy mebel, który przetrzyma lata. Mamy również swoboda personalizacji mebla, i co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać pomieszczenie.

Nasze dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]