Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tej dziedzinie? Skontaktuj się z optometrystą Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się problematycznych i częstokroć niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekcja wad wzroku – metoda mało inwazyjna i bezpieczna

Do niedawna korekta wzroku sprowadzała się do noszenia soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekty umożliwiające leczenie astygmatyzmu, nadwzroczności, krótkowzroczności, jak również wielu rzadszych chorób. Szczególnie rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku cechująca się dużą efektywnością. Taka korekta wzroku jest mało inwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent szybko wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniona jest wykwalifikowana załoga lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać odpowiednią technikę leczenia oraz usunąć wadę wzroku. Optometryści przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowszego ekwipunku diagnostycznego, tym samym są w stanie zidentyfikować nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Czym poza tym zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych schorzeń, takich jak np. stożek rogówki. Najnowsze techniki jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Prócz tego specjaliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący procedurą pomocną w wykrywaniu stanów zapalnych, glaukomy, a także innych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korekta wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści radzą sobie również z innymi przypadkami, takimi jak ciałem obcym w gałce ocznej lub likwidacją kaszaków.

Nasze dane adresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]