Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Skieruj się w to miejsce żeby zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer Krynica Zdrój.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do następnych miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto stworzyć wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]