Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Poznaj dalsze szczegóły o sali na urodziny w Krakowie.

Zwykle w przypadku imienin, urodzin bądź innych rocznic nie organizujemy zabaw ze znajomymi i rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednak zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednakże zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można znów wyprawić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Stąd lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół paru znajomych postanawia zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Pragniesz się bawić na powietrzu? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki wybrać?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Należy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali również jest niezwykle ważny, aby goście w pełni wczuli się w klimat imprezy. Warto zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych sugestii oraz dobrze rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]