W biznesie ważna jest reklama – zlecaj kampanie agencji marketingowej

W biznesie ważna jest reklama – zlecaj kampanie agencji marketingowej

Co warto wiedzieć o agencji reklamowej Kraków?

Działania reklamowe winny stanowić ważny element podnoszenia rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy jesteśmy usługodawcą, producentem czy dystrybutorem. Korporacje oraz większe przedsiębiorstwa mają finanse na utworzenie i opłacanie własnych oddziałów ds. marketingu, tymczasem niewielkie firmy, które rzadko prowadzą akcje promocyjne, na ogół korzystają ze pomocy agencji marketingowych.

Co można zlecić agencji reklamowej?

Agencja marketingowa to ekipa twórczych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, mających wiele kwalifikacji z zakresu branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie zawodowców doskonale orientujących się zarówno w sferze tradycyjnych mediów, kampanii marketingowych w internecie (kanały social media, klipy i animacje viralowe), jak i grafiki użytkowej (także przygotowanie do druku), agencja reklamowa zapewnia klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą zamówić przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i szablonami akcydensów (koperty, wizytówki czy papier firmowy), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, iż będzie ono prawidłowo zastosowane podczas tworzenia materiałów promocyjnych – stoisk targowych, billboardów, folderów bądź plakatów. Agencja marketingowa napisze także interesujące, unikatowe artykuły na stronę internetową zleceniodawcy, a także zaplanuje strategię komunikacji z odbiorcami za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych, jak Instagram, Twitter lub Facebook.

Kiedy warto zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Oferta agencji marketingowej adresowana jest w głównej mierze do firm, które nie mają własnego działu promocji. Nie znaczy to jednak, że to wyłączny model współpracy. Działanie agencji w szeregu przypadków polega na wsparciu funkcjonującego już w przedsiębiorstwie zespołu ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on wprawy w przygotowaniu sympozjów, targów bądź spotkań z klientami, które na ogół wymagają drobiazgowego planowania, takie zadania można powierzyć zewnętrznej agencji reklamowej. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w tworzeniu kompetentnej i zgranej ekipy pracowników – wystarczy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego czy też przygotowanie planu kursów. Na rynku funkcjonują dziesiątki agencji reklamowych, warto jednak nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do jak największego zespołu kompetentnych ekspertów. Umożliwi to delegowanie wszelkich przedsięwzięć marketingowych jednej agencjii w rezultacie – większą kontrolę nad wizerunkiem marki i spójnością kampanii.

Nasze dane adresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]