Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Potrzebujesz sporządzić panoramy 360 Google? Dobrze trafiłeś! Skieruj się tu.

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz lokali usługowych czy przedsiębiorstw. Przeważnie spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej marki? Odpowiedzi przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Czym są zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomita metoda na wyróżnianie własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji pomieszczeń hostelu, lokalu usługowego albo biura. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa i pomaga wnikliwie poznać dane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Opracowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć profesjonaliście!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można opracować na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych powinno się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości fotografii, które w dodatku będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]