Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

tworzenie stron internetowych Kraków, strony internetowe Kraków

Wygoda stron www bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również przyzwyczajeniach internautów – jeżeli nawigacja na stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na drugą witrynę lub zdecydują się na usługi konkurencji. By zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za prędko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Centralną regułą, którą należy sugerować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna jest również to, by główne elementy strony umieścić na osi, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony www nie będzie proste. W przypadku strony firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać pewność, że witryna będzie generować zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]