Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Sprawdź, kto oferuje organizację przyjęć weselnych w Krakowie. Kliknij w to miejsce.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a potem przyrządzać i podać posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – wyborny obiad, który zachwyci gości

Organizacja imprezy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia stosownej ilości przekąsek i trunków podawanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również żeby kelnerzy w profesjonalny sposób podawała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów i managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla uczestników, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle mają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samemu skompilować kartę dań z zaproponowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie indywidualnych zestawów dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]