Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]