Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Potrzebujesz sprawdzić, komu zlecić catering świąteczny w Krakowie? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na https://lastrada.pl/catering-swiateczny/.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z reguły z najbliższymi, ale spotkania świąteczne odbywają się również w firmach. Często pracownicy firmy organizują je swoimi siłami, przynosząc własnoręcznie przyrządzone dania, jednak w dużych przedsiębiorstwach ten sposób działania się nie sprawdza. Aby zatem pomóc sobie w kwestii przygotowania firmowych obiadów bożonarodzeniowych, tych mniejszych, jak i tych na dziesiątki osób, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Catering świąteczny – co należy postawić na świąteczny stół?

Oczywiście, na bożonarodzeniowym stole powinno znaleźć się jak najwięcej typowych świątecznych przysmaków. To zwłaszcza ryby, np. chrupki filet z łososia bądź karpia, a także zupy – obligatoryjnie barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo także zupa rybna. Na talerzach nie może zabraknąć też krokietów z grzybami i kapustą, które zazwyczaj spożywane są razem z wspomnianym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby pełna bez przekąsek na chłodno, m.in. bez sałatki warzywnej czy śledzia po kaszubsku. Wypada też zatroszczyć się o słodki akcent na koniec spotkania. Na stół wigilijny polecamy kutię z rodzynkami, puszysty sernik bądź makowiec.

Na co zwrócić uwagę catering świąteczny?

Za organizację Bożego Narodzenia w firmie trzeba wziąć się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Należy wyznaczyć termin wydarzenia i dostosować go do planów urlopów zespołu. Umożliwia to dokładne określenie przypuszczalnej liczby uczestników uroczystości, a w efekcie pomoże zamówić właściwą liczbę porcji. W dobrym tonie jest skonsultować z załogą menu i wespół złożyć zamówienie na te potrawy z oferty firmy cateringowej, które wszystkim smakują. Ważne jest również to, żeby ustalić czy ktokolwiek z zatrudnionych ma alergię, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w ciastach, albo są w ekipie firmy osoby, które nie jadają ryb oraz mięsa. Dla takich osób trzeba zamówić dania odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, jednakże nie należy zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]