Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących tylko w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Bydgoszczy albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów używają zwykle fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “wizażystka kraków” albo “cukiernia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]