Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Kraków Balice parking. Zdobądź więcej wiadomości.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]