Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej na temat parking lotnisko Kraków Balice na pandaparking.pl.

Sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość – to nadrzędne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest lot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy pracowników

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć także na kilka udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]