Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

dom weselny, lokal na wesele kraków

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła oraz pojemność

Wybierając salę na wesele para młoda powinna rozważyć parę dość istotnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza hotelowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady weselne urządzane są od setek lat, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę gości. Wesele można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]