Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności, ceremonie chrztu oraz komunie. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać salę?

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny albo osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast imprezy, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, m.in. chrzciny albo komunie, dobrze jest urządzić w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane gościom też powinny być dobrane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskiej oprawie odbywają się tu komunie, chrzciny i – rzecz jasna – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez rozstawienie i przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]