Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, komu zlecić serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]