Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Jeżeli szukasz fachowego wsparcia projektanta wnętrz Kraków, zajrzyj na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]