Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Firma cateringowa Kraków. Rzetelna pomoc profesjonalistów.

Gdy aranżujesz wystawny event firmowy czy rodzinny, na który chcesz zaprosić znaczną ilość gości, prawdopodobnie nie dasz rady na własną rękę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki oraz drobne przekąski w najbliższym sklepie – duże imprezy przeważnie wymagają stosownej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie godzi się położyć na stolikach uczestników najzwyklejszych ciasta i słodkich napojów. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Zamierzasz wynająć usługę cateringu? Przejrzyście przedstaw swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na śluby, chrzciny lub komunie. Oferty te są dobrze dostosowane do wymogów konkretnych imprez, przez co znacznie różnią się np. ceną oraz wykazem posiłków sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez przeróżnego rodzaju to codzienność, a doświadczenie uzyskane w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu większości gości.

Zamówienie usługi cateringowej to oszczędność czasu

Przygotowanie poczęstunku nawet dla skromnej liczby gości bywa ogromnym problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na koordynację pozostałych ważnych aspektów eventu. Daje to też sposobność poczęstowania gości fenomenalnymi daniami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym zaakcentować, że istotną cechą posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]