Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Zamów catering dla firm Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, szkolenie albo negocjacje biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy trwające zwykle po 5-7 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są zazwyczaj dwie kilkunastominutowe przerwy, podczas których niemożliwe jest spożycie kompletnego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, także wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie garnituru czy rąk. Usługa cateringu dla firm obejmuje także użyczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – ważna część kursów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to również możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie przedmiotów omawianych na szkoleniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu uczestników.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]