Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Uzyskaj pomoc architekta Kraków. Skieruj się tu.

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w wygodnym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitorować zaawansowanie robót, zaplanować renowację budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi biura, pensjonaty, żłobki i obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również opracować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]