Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Poszerz swoją wiedzę o Flobo - robocie do obsługi należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, tym samym znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]