MTS Dom – okna i drzwi aluminiowe z Niepołomic

MTS Dom – okna i drzwi aluminiowe z Niepołomic

Znajdź produkty MTS Dom.

Aluminium jest metalem bardzo popularnym w budownictwie, z którego coraz częściej produkuje się okna i drzwi, będące alternatywą dla tradycyjnej stolarki drewnianej czy tej z PCV. Dotychczas okna i drzwi aluminiowe najczęściej zakładane były w biurowcach, w sklepach i w budynkach użyteczności publicznej, lecz współcześnie montowane są również przy budowie domów prywatnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Okna aluminiowe – duże przeszklenia to lepsze oświetlenie domu

Okna i drzwi aluminiowe są bezkonkurencyjne, jeśli idzie o wielkoformatowe obiekty. Stąd właśnie jest tak chętnie wybierana przez architektów drapaczy chmur – pozwala na budowę obiektów, w których elewacja składa się w sporej części z przeszkleń. Ten styl budownictwa przyjął się później w budownictwie prywatnym – w ostatnim czasie popularność zyskują domki jednorodzinne, w których używa się okien i drzwi aluminiowych do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem wnętrza są lepiej oświetlone światłem słonecznym, a mieszkańcy mogą cieszyć się widokiem okalającego dom ogrodu.

Istotnymi atutami budulca jakim jest aluminium jest jego niezwykła odporność na działanie promieni słonecznych i wilgoci oraz utlenianie, a także jego plastyczność i lekkość. Pozwala to tworzyć rozległe, solidne przeszklenia, nierzadko o bardzo nieszablonowych konturach. Wypada uwydatnić, iż dzisiejsze produkty stolarki aluminiowej cechują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom Sp. z o.o. – producent drzwi i okien aluminiowych

Rodzimy producent drzwi i okien aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od przeszło dwóch dziesięcioleci. Oferta firmy jest bardzo bogata. To głównie systemy okienno-drzwiowe, przesuwane oraz przeciwpożarowe. W ofercie spółki MTS Dom znajdują się też systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium lub ramy wypełnione siatką, instalowane na oknach, drzwiach i witrynach, które stanowią barierę chroniącą pomieszczenia przed insektami. Artykuły MTS Dom sprzedawane są w szerokiej gamie kolorów, między innymi w palecie RAL i w kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych, tym samym bez problemu można wybrać najlepszą barwę produktu do planowanego projektu.

Nasze dane adresowe:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]