Baseny kąpielowe – różne warianty dla wszystkich gustów

Baseny kąpielowe – różne warianty dla wszystkich gustów

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz baseny kąpielowe.

Basen kąpielowy praktycznie zawsze kojarzy się z prestiżem, lecz jest to także wielka wygoda, sposób na relaks bądź na uprawianie sportu. Na basen zatem bezsprzecznie warto się zdecydować, pamiętając jednak, by stawiać wyłącznie na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane oraz konserwowane przez zawodowców to pewność ich funkcjonalności i solidności.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny dzielą się na baseny profesjonalne, na przykład dla salonów spa czy obiektów sportowych, a także baseny prywatne – przydomowe, wewnętrzne bądź ogrodowe. Podział na baseny zewnętrzne i wewnętrzne to kolejne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych konieczne jest zbudowanie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład dotyczące wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową bądź wilgotności powietrza. Wybranie profesjonalnej ekipy jest więc konieczne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest ogromna liczba typów basenów. Dostępne są przeróżne kształty: płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne czy długie baseny typu fast lane, doskonałe dla entuzjastów pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład modele, które mają niecki w całości wpuszczane w ziemię czy też obniżony poziom wody, co prezentuje się bardzo efektownie.

Dodatkowe akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć koszty, przy projektowaniu i budowaniu basenu można zdecydować się na najprostsze rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo drogie. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu uatrakcyjnia też halę basenową czy ogród. Świetnym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a ponadto chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany przede wszystkim do wypoczynku, dobrze będzie zdecydować się na specjalne schody. Takich możliwości jest jednak znacznie więcej – jedne podwyższają walory użytkowe basenu, inne natomiast dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Nasze dane adresowe:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]