Bartek Sitarski – architekt

Bartek Sitarski – architekt

Kliknij tutaj, aby skorzystać z wiedzy dobrego architekta Kraków.

Od wyborów czekających na nas na pierwszym etapie budowy domu zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Z tego powodu powinniśmy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i, jeśli nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów i ułatwi dostosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze technologie

Przyszli posiadacze domu mają niekiedy trudności z wyborem materiałów, z których obiekt ma zostać zbudowany. A ta decyzja jest bardzo ważna, bo mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w starym stylu czy też jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy lub wielokondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi trudnościami pomoże nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów albo zrobić go według naszych sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy również wtedy wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]