Jak wybrać kufry na motor

kufry motocyklowe

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie nierzadko musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]