Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, koniecznie wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]