Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Potrzebujesz blach trapezowych? Wejdź na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być użyta blacha trapez?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie też perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, garaży czy obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową warto kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08