Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Odwiedź ten adres.

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla każdej pani. Te szlachetne wyroby świetnie harmonizują się z elementami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające niepowtarzalne właściwości optyczne. Mienią się w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Mogą znakomicie imitować szlachetne diamenty, używane są więc jako element zdobniczy. Na rynku znajdziemy też kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie stosownych komponentów można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, pomarańczowy, zielony, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, jak również zawieszek. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te obficie zdobione.