Wisiorki

Wisiorki

Potrzebujesz wisiorka? Zobacz tutaj.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Duży wybór jest również jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]