Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Szukasz kapsułek Tchibo Cafissimo? Koniecznie odwiedź ten adres.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i pomału zdobywała sobie miliony zwolenników. Ten wygodny system pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości bardzo nieskomplikowaną metodą – wystarczy napełnić pojemnik z wodą w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po minucie można rozkoszować się świeżo parzoną kawą.

Kawy speciality z Brazylii i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego przygotowywania kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Kwestia ta tyczyła się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – wiele ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, bowiem wytworzyło go mnóstwo najrozmaitszych elementów, między innymi pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowy nuty smak. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Etiopii i Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w biurach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany i zwykle mieści się w widełkach 1-1,50 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze bądź w kafejkach na mieście. Przystępne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Za ich sprawą będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, a przy tym podamy gościom najlepszej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]