Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Dowiedz się więcej o kontenerach otwartych.

Część śmieci nie powinno trafić do pojemników na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to głównie tych, które są generowane w trakcie różnych prac budowlanych i renowacji, a także odrzutów industrialnych. Należy je transportować do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z magazynowaniem oraz przewozem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do magazynowania oraz transportu opakowań, gruzu, starych mebli i pokrewnych odpadów. Dodatkowo dostępne są także kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są też konieczne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Ich załadunek ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla których firm?

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Wśród nich można wymienić między innymi przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów, jak również wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywózki gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Udostępniają je one swoim klientom, a po zapełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]