Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Zainteresowany srebrna biżuteria sklep internetowy? Zajrzyj tutaj.

Jest z nami od tysięcy lat i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich projektów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie często noszą panie i panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, że jej używanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować lub pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]