Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Sprawdź, gdzie zamówić słoje z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]