Sklep z winem online – krakowska Winnica i jej oferta

Sklep z winem online – krakowska Winnica i jej oferta

Bezkonkurencyjną ofertę sklepu z winem Kraków przejrzysz na www.winnica.krakow.pl.

Wino to nieodzowny współtowarzysz eleganckich obiadów, ważkich wydarzeń oraz przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a bogactwo aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Potrzebujesz wina o nietuzinkowym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Przygotowując jakąś uroczystość albo kupując wino dla własnej przyjemności zazwyczaj sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w rozsądnej cenie, jednakże rzadko znajdziemy tam trunków o niecodziennym smaku. W dodatku nierzadko podczas zakupów jesteśmy skazani tylko na informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu najczęściej nie ma odpowiedniej wiedzy, by rzetelnie doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą optymalnie wybrać wino pod planowany posiłek lub które chcą próbować nowych, ciekawych aromatów wina, powinni więc zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co ma w swojej ofercie?

Krakowski sklep z winem Winnica ma w asortymencie nie tylko dokładnie wybrane wino z całego świata (m.in.. z Rumunii czy z Niemiec, ale także miody pitne, nalewki i cydry oraz ręcznie produkowane czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które doskonale sprawdzą się na eventach z dużą ilością uczestników i których atutem jest dobry stosunek jego kosztu do jakości oraz objętości napoju. Winnica sama sprowadza wina, dlatego oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na naszym rynku. Winnica organizuje też degustacje i szkolenia, a na szczególne zlecenie odnajduje i ściąga do kraju perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu bliskiej osobie prezentu z butelką wina.

Nasze dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]