Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Jeśli szukasz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i urządzenia. Wyliczono, iż wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90%. Główne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie wydrukować tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w różnorodnych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest dokładny oraz trwały, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]