Pierścionki z cyrkoniami – tanie i ładne

biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Cyrkonia jest wymieniana wśród najchętniej stosowanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale wygląda oraz jest naprawdę wytrzymała, a przy tym tańsza od prawdziwych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem lub wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych ozdobach – czyli wisiorkach oraz broszkach, ale najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je wybrać? W jakich miejscach powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Zrobione ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie łączą się z najróżniejszymi metalami, ale najlepiej wyglądają w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, iż uwydatniają one wygląd srebra i pozwalają na stworzenie ozdoby, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie stosunkowo tania – z tego względu przez klientów z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na niskie ceny ich zakupu, pierścionki z cyrkoniami są często noszone do pracy – ich możliwe zagubienie nie będzie wielką tragedią.

Pierścionki z cyrkoniami – znajdź online

Na rynku znajdziemy wiele wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego egzemplarza warto więc sprawdzić, jakie wzory proponują nam poszczególne sklepy i dopiero wówczas kupić ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie stawiając na kupno w internecie – unikniemy w ten sposób zbędnych wycieczek po sklepach.