Pasta BHP – niezbędna w warsztatach i zakładach przemysłowych

Pasta BHP – niezbędna w warsztatach i zakładach przemysłowych

Potrzebujesz pasty BHP? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego typu sadze, smary, farby, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta BHP do rąk – jak działa?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków czyszczących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze zatem, aby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się też w domu – będzie niezastąpiona w czasie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]