Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Po więcej szczegółów o Renault części zamienne zajrzyj tutaj.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]