Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Chcesz zamówić shuttersy wewnętrzne? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Urządzając pokój, rzadko przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Zwykle wybiera się szablonowe aranżacje, to znaczy firanki i zasłony, które nieraz zestawiane są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – wykorzystanie shuttersów

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod różnymi kątami, zależnie od kaprysu lokatorów. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt MDF, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się z reguły na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzą się na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie spotyka się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością w kinie lub w telewizji, gdyż tego typu okiennice są często stosowane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niezmiernie atrakcyjny wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko pięknie wyglądają, ale mają też zastosowanie. Za ich pomocą można regulować użycie energii słonecznej: latem powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można założyć je na większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezwykle atrakcyjny wygląd, w wyniku czego wpływają na podniesienie wartości nieruchomości. Wypada dodatkowo zaakcentować, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawiane bez pomocy żyłek, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele psotliwych zwierząt, które poplątać zwisające sznurki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]