Masz motocykl? Zaopatrz się w te akcesoria motocyklowe

Masz motocykl? Zaopatrz się w te akcesoria motocyklowe

Kliknij tu, aby kupić akcesoria motocyklowe.

Podróż jednośladem to przyjemność sama w sobie. Istnieją metody na to, żeby jazda na motocyklu dawała jeszcze więcej frajdy, a równocześnie była wygodniejsza oraz bezpieczniejsza. Sprawią to stosowne akcesoria, w które kierowcy powinni zaopatrzyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest ogromny i obejmuje produkty, w których najistotniejsza jest ergonomiczność, jak i dodatki, które wpływają na prezencję maszyny. Opisujemy kilka najciekawszych oraz szczególnie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe – deflektory niezbędne dla motocyklistów lubiących duże prędkości

Im szybciej się poruszamy, tym większy oraz silniejszy nurt powietrza jest kierowany w stronę twarzy kierowcy. Wiąże się to licznymi niedogodnościami. Silny podmuch wiatru przyczynia się do intensywnego odczuwania mrozu. Powietrze o dużej prędkości podnosi także poziom hałasu docierający do kierowcy oraz sprawia, że na szybie kasku rozpryskują się insekty, co zauważalnie obniża widoczność. Tym sytuacjom można jednak zapobiec montując owiewkę, która skieruje strumień powietrza w inną stroną.

Pozostały użyteczny sprzęt motocyklowy

Crash pady oraz tank pady

Jazda motocyklem niestety jest nierozłącznie związana z groźbą upadku. Odpowiedzialny i spokojny styl jazdy w dużym stopniu redukuje to ryzyko, jakkolwiek nie niweluje go całkowicie. Pomijając ochronę samego prowadzącego, wypada zadbać też o zabezpieczenie maszyny. W tym pomogą crash pady i tank pady, innymi słowy niewielkie elementy, które można zamontować na licznych elementach motocykla (m.in. do ramy czy na zbiorniku paliwa). Absorbują one większą część energii w czasie upadku i chronią powierzchnię lakieru przed potencjalnym zarysowaniem.

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Motocykliści chętnie oferujący innym podwózkę powinni zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo oraz komfort. W takim wypadku niezastąpiony jest specjalny uchwyt dla pasażera gwarantujący mu większą stabilność aniżeli tylne rączki.

Nasze dane adresowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]