Jakie usługi świadczy jubiler?

Jakie usługi świadczy jubiler?

Znajdź złotnika Kraków na miarę swoich potrzeb na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy prawie wszystko, nadal jest mnóstwo artykułów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno platynowego naszyjnika, broszki bądź pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli mamy zamiar kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny lub za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na ślub, chrzest czy urodziny.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także pełnią inne usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce mamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]