Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz kontener na gruz.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]