Jak wykorzystać baniak na wino?

Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli chcesz kupić gąsior na wino, zobacz tutaj.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]