Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Dowiedz się więcej o butelkach szklanych na soki w hurcie na https://tinyurl.com/ye8oo3sd.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to równolegle branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, ekologicznym albo smakowitym wyrobem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoje. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. oliwę, piwo kraftowe bądź konfitury, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy butelek oraz słoików. Tym sposobem też otrzyma opakowania szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania soków, wina czy piwa. Dostarczane są one do klienta na paletach mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków i butelek w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]