Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Zobacz, gdzie zamówić etykiety weselne.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, imieniny czy Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – alkohol jako niecodzienny podarunek od nowożeńców

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale także coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą też stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Państwa Młodych bądź wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w różnych wzorach oraz kolorystyce, zatem bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Oznaczaj własne przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz własne soki, nalewki bądź wina, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne typowej butelki. Ponadto flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]