Biżuteria z bursztynem

Biżuteria z bursztynem

Dowiedz się, gdzie kupić biżuterię z bursztynem.

Biżuteria z bursztynem nadal jest popularna – tak wśród młodych ludzi, jak i znacznie bardziej dojrzałych osób. Zainteresowanie nią nie może jednak zaskakiwać – bursztyn jest wszak jednym z najatrakcyjniejszych surowców, a swoboda jego w nadawaniu mu różnych form sprawia, że wytworzone z niego ozdoby mogą dostosować się do najróżniejszych mód. By zachować jej właściwości, musimy o jantar odpowiednio zadbać. Jak? Przeczytajcie nasz artykuł.

Warunki przechowywania biżuterii z bursztynem

Złoto Bałtyku to nadzwyczaj delikatny surowiec – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie musi być przechowywana w odpowiednich warunkach. Każdy naszyjnik musimy zabezpieczyć miękką tkaniną, a następnie szczelnie otulić plastikowym workiem i umieścić w drewnianym pudełku. Pamiętajmy, by w pojedynczym opakowaniu nie przechowywać kilku wisiorków – mogą się przecież porysować.

Pielęgnujemy biżuterię z bursztynem

Złoto północy nie znosi silnych środków chemicznych. Słuszniej zatem postąpimy, wykorzystując do jego czyszczenia łagodniejsze specyfiki – między innymi oliwę z oliwek lub mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem musi być czyszczona delikatną szmatką, lekko nasączoną wodą – pod żadnym pozorem nie może być jej za wiele.

Jak odrestaurować biżuterię z bursztynem?

Odkopałeś na strychu zabytkową biżuterię z bursztynem? Na pewno nadal robi niesamowite wrażenie, ale czas zostawił na niej swój ślad. Czy da się ją odnowić? Podchodząc do tego samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sytuację – najlepiej więc zrobisz, powierzając ją złotnikowi.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]