Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Kurs modelowania 3D - ta niebywała oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Świat grafiki nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje już dużych wydatków – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z każdego programu można opanować samemu, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa niesłychanie frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy dopracowac i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, by był on prowadzony w niewielkich zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i cenioną w szczególności w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Opanowanie programu Blender 3D otwiera tym samym mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści i miłośnicy animacji, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]