Nauka digital paintingu – możesz zapisać się na kurs online

photoshop kurs online

Adobe Photoshop to program, który od dekad jest głównym narzędziem używanym przez osoby trudniące się retuszem fotografii i samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat dzięki swojej wszechstronności, a w głównej mierze możliwości dodawania do niego setek przydatnych pędzli odwzorowujących teksturę prawdziwych farb, oprogramowanie to pokochali także ilustratorzy oraz graficy. Dzisiaj twórcy gier oraz filmów animowanych używają tego oprogramowania do planowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem fakt, że ci, którzy chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, przeważnie najpierw chcą zapisać się na solidny kurs Photoshopa.

Kurs digital paintingu online – alternatywa dla pobieżnych bezpłatnych tutoriali

Program Adobe Photoshop jest ogromnie rozpowszechniony, dlatego co rusz powstają dziesiątki godzin filmów przybliżających jego funkcje, a także demonstrujących wykorzystanie nowych pędzli, o które można go uzupełnić. Wiele takich tutoriali bez przeszkód znajdziesz na platformach z darmowymi filmami, lecz z takich zdawkowych kursów ciężko opanować samodzielnie Photoshop. Zalecanym wyjściem jest zapisanie się na kurs prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora, podczas którego zaznajomisz się nie tylko z najważniejszymi funkcjami oprogramowania, lecz również nauczysz się je kreatywnie wykorzystywać. Takie szkolenia oferowane są przeważnie przez szkoły rysunku i malarstwa, niemniej jednak jeśli nie masz możliwości w nich partycypować, możesz kupić dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać techniki malarstwa cyfrowego bez ruszania się z domu!

Kurs digital paintingu online – wybierz szkolenie z możliwością bezpośredniego konsultacji z dydaktykiem

Stawiając na kurs online Photoshopa wypada wybierać szkolenia, które nie zostawiają kursanta samego z szablonowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak wykonywać pewien rodzaj obrazu. Adobe Photoshop wydaje się na początku dla wielu użytkowników nadzwyczaj skomplikowany i nieraz niezbędny jest bezpośredni kontakt z instruktorem, który wskaże odpowiedni kierunek albo wyklaruje, z jakiej przyczyny nie uzyskaliśmy zamierzonego efektu. Powinno się więc wybrać taki kurs Photoshopa online, który w zakresie zakupionej usługi daje możliwość kontaktu z twórcą szkolenia, co sprawi, że każda trudność będzie błyskawicznie pokonana. Dobrze również znaleźć kurs online, na zakończenie którego stworzony przez kursanta obraz zostanie obiektywnie zrecenzowana przez prowadzącego instruktaż. Korekta dzieła przeprowadzona przez biegłego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny własnej twórczości, co umożliwia samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć technicznych.

Nasze dane adresowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]