Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę kursu rysunku w Krakowie w rozsądnej cenie.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Znakomitym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]