Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Korzystna oferta kursu gotowania dla dzieci.

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – podawać i wybierać składniki bądź przystrajać wypieki. Pragniesz wykorzystać zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto zapisać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w wieku od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale także kształtują swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności. A przy tym świetnie się bawią. Łączenie ciekawych smaków, opanowywanie nieskomplikowanych przepisów i dobieranie oraz mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, iż dzieci chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie powinno się stosować w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach biorą udział też rodzice, stąd jest to doskonała sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem posmakować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. Podczas warsztatów uczestnicy szykują danie główne i deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy, albo przygotować smaczny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu dzieci przygotowują też pyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Nauka powiązana z zabawą to świetny sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ulubionych potraw niesie dzieciom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej niesforne dziecko będzie z pasją przykładać się do pieczenia smakowitej pizzy lub dekorowania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz odpowiednie podejście do maluchów.

Nasze dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]